"Ze was er altijd": André Hazes emotioneel over zijn band met Monique in JAMES & co
Vanavond een nieuwe aflevering van JAMES & co op Play 4 en GoPlay
Vanavond bij JAMES & co worden kijkers opnieuw getrakteerd op een onvergetelijke show met drie bijzondere gasten: Manu Van Acker, Siska Schoeters en André Hazes.
De avond zit weer vol verrassingen met een extra reden om te vieren: André Hazes zijn 31ste verjaardag! Naast zijn verjaardagsfeest spreekt André openhartig over Monique die altijd aan zijn zijde heeft gestaan. André: “met haar heb ik alles meegemaakt, vanaf mijn eerste succes. Ze is de liefde van mijn leven".
Manu Van Acker duidelijk emotioneel wanneer hij onverwacht bezoek krijgt van zijn allergrootste fan: zijn oma. Dit moment raakt duidelijk een gevoelige snaar bij Manu. Daarnaast geeft Manu ook een inkijk in zijn persoonlijke leven bij madam Soleil.
Siska Schoeters wordt uitgedaagd met haar eigen ‘Durf te vragen’-momentje. Wat haar te wachten staat? Dat ontdek je vanavond!
JAMES & co elke dinsdag en donderdag op Play4 en GoPlay
Sophie Verheyen