VIER lanceert misdaadreeks Gotham

Over het leven in Gotham vóór de komst van Batman

Gotham speelt zich af in een tijd vóór het bestaan van de superheld Batman. De inwoners van Gotham City worden geterroriseerd door een bende van superschurken die worden aangestuurd door Fish Mooney. De jonge rechercheur James Gordon gaat de strijd met de criminaliteit aan.

Vanaf 29 januari, na de Supermaandfilm Green Lantern, om 22u35 op VIER

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over Play4

Alle vermelde teksten, foto’s, afbeeldingen, logo’s, handelsnamen, merken en audiovisueel materiaal zijn in eigendom of in licentie van Play Media, Play4, Play5, Play6, Play7 of GoPlay: deze zijn auteursrechtelijk of anderszins beschermd.

Gebruik hiervan is niet toegestaan zonder voorafgaandelijk akkoord van Play Media, hetzij via email hetzij na het ontvangen van een login op www.beeldfabriek.be. Het ontvangen van een login impliceert uw akkoord met de gebruiksvoorwaarden van www.beeldfabriek.be.

 

Neem contact op met

Harensesteenweg 224 1800 Vilvoorde

www.goplay.be