Luc Haekens wil op bezoek bij de koning...

...maar hoe bereikbaar is hij?

Luc Haekens heeft morgen maar één doel voor ogen. In de laatste aflevering van De Blauwe Gids wil hij op bezoek bij de koning. Maar hoe bereikbaar is hij? En wie heeft een rechtstreekse lijn met Koning Filip?

In de laatste aflevering haalt Luc Haekens alles uit de kast om een gezellige babbel met ons Belgisch vorstenpaar te versieren. Kwestie van een mooi orgelpunt op De Blauwe Gids te zetten. Hij roept de hulp in van al zijn adellijke vrienden en zelf schrijft hij een lange brief aan de Koning. 

In afwachting van een - volgens Luc zo goed als zekere - afspraak met koning Filip heeft hij een ontmoeting met een andere koning: Simeon de tweede, voormalige koning van Bulgarije. Misschien niet direct de meest bekende koning, maar wel degelijk een koning en dus helemaal op zijn plaats in De Blauwe Gids. 

En dan is er ook nog een rechtstreekse afstammeling van keizerin Sissi. Zo goed als niemand weet dat zij gewoon in Brussel woont. Luc Haekens uiteraard wel. Hij legt al zijn redenaarstalent in de schaal om haar aan tafel te krijgen voor een exquis etentje. 

En dan maar wachten op dat telefoontje van koning Filip. 

Het mag uiteraard ook koningin Mathilde zijn.

De Blauwe Gids - Morgen om 21u bij VIER

Barbara Salomon

Persvoorlichter VIJF

Share

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over Play4

Alle vermelde teksten, foto’s, afbeeldingen, logo’s, handelsnamen, merken en audiovisueel materiaal zijn in eigendom of in licentie van Play Media, Play4, Play5, Play6, Play7 of GoPlay: deze zijn auteursrechtelijk of anderszins beschermd.

Gebruik hiervan is niet toegestaan zonder voorafgaandelijk akkoord van Play Media, hetzij via email hetzij na het ontvangen van een login op www.beeldfabriek.be. Het ontvangen van een login impliceert uw akkoord met de gebruiksvoorwaarden van www.beeldfabriek.be.

 

Neem contact op met

Harensesteenweg 224 1800 Vilvoorde

www.goplay.be