"Hij is heavy metal in hart en nieren, dit gaat moeilijk worden!"

Morgen een laatste aflevering Zo Man Zo Vrouw

Geert (56) en Veerle (48) uit Middelkerke, deze ca 50-ers zijn nog maar anderhalf jaar samen, maar oh zo verliefd en al getrouwd. Geert is tattoo-artist. Hij houdt van metalshirts en skulls. Veerle is superfan van Madonna. Het zijn de tegenstelling die elkaar in balans brengen. Al is de balans in kledingstijl ook hier weer ver zoek. Zij wil dat Jani van hem een soort van stijlvolle Johnny Depp maakt, hij ziet haar liever als een rockchick genre Sharon den Adel. Enter onze stylingheld..

Zo Man Zo Vrouw, morgen om 20u35 op VIER

Sophie Verheyen

Persverantwoordelijke Play4, Play5, Play6, Play7 & GoPlay

 

 

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over Play4

Alle vermelde teksten, foto’s, afbeeldingen, logo’s, handelsnamen, merken en audiovisueel materiaal zijn in eigendom of in licentie van Play Media, Play4, Play5, Play6, Play7 of GoPlay: deze zijn auteursrechtelijk of anderszins beschermd.

Gebruik hiervan is niet toegestaan zonder voorafgaandelijk akkoord van Play Media, hetzij via email hetzij na het ontvangen van een login op www.beeldfabriek.be. Het ontvangen van een login impliceert uw akkoord met de gebruiksvoorwaarden van www.beeldfabriek.be.

 

Neem contact op met

Harensesteenweg 224 1800 Vilvoorde

www.goplay.be